Cēsu novada pārvaldes mācības "MS Excel nianses"

Cēsu novada pārvaldes mācības "MS Excel nianses"

Ja tavā darba ikdienā ir nepieciešamība izmantot MS Excel, ja vēlies paaugstināt savas profesionālās kompetences tā lietošanā, aicinām Tevi iepazīt to pielietojumu, apmeklējot attālinātās mācības "MS Excel nianses". Nodarbību laikā Jūs apgūsiet iemaņas izmantot formulas un funkcijas datu atlasīšanai un filtrēšanai, veidot rakurstabulas un datu kopu analīzes grafikus, rediģēt un formatēt darblapas un t.t.

Kursa materiāli un nodarbību ieraksti kas īstenoti Cēsu novada pārvaldes un saistīto organizāciju darbiniekiem.

M365 Office
Aleksandrs Lubinskis

M365 Office

Mācību kurss, kurš īstenots Cēsu novada pašvaldības darbiniekiem un interesentiem par populārāko Microsoft Office 365 rīku izmantošanu ikdienas darbā, tostarp:

  • Outlook web
  • MS Teams
  • Sharepoint un OneDrive
  • Sharepoint un Onedrive padziļināti
  • Planner
  • Forms
  • OneNote

Šeit atradīsiet videoierakstus no mācību pasākumiem un noderīgas saites, kur meklēt padomu, ja tāds vajadzīgs.

3D modelēšana ar Sketchup

3D modelēšana ar Sketchup

Šajā kursā uzzināsiet, kādas ir materiālu papildināšanas un materiālu noņemšanas prototipēšanas metodes. Apgūsiet, kā izmantot pasaulē plaši izmantotu modelēšanas programmu SketchUp, lai sagatavotu modeļus savām idejām un tad to izmantotu 3D drukāšanai vai kādai citai datorvadāmai detaļu izgatavošanai. To ērti var paveikt arī  RTU Cēsu Studiju un zinātnes centra atvērtajā laboratorijā, kur pieejama gan 3D druka, gan lāzergriešana, kā arī  vēl citi instrumenti un iekārtas. Svarīgi, lai ir izdomāts, izstrādāts un pārbaudīts modelis, un tieši šādam mērķim būs noderīgs šis kurss.

Kurss tapis sadarbībā ar Rīgas Tehniskās Universitātes Cēsu studiju un zinātnes centru.

Grafisko materiālu izstrāde ar Canva.com

Grafisko materiālu izstrāde ar Canva.com

Šajā kursā tiks apskatīti vizuālu materiālu izstrādes pamatprincipi - tādi kā proporcijas, kompozīcija, krāsas, kā arī ērta tiešsaistes vizuālo materiālu (reklāmu, logotipu, plakātu un infografiku) izstrādes rīku Canva.com.

Papildus kursā iespējams vērot kā tiek soli pa solim tiek izstrādāts CV, Facebook ziņa, plakāts un infografika.

Datu analītika ar MS Power BI
Aleksandrs Lubinskis

Datu analītika ar MS Power BI

Kursā apskatīsim kā datu analītikas pārskatam izmantot programmu PowerBI, kas dod iespēju savienot vairākas datu kopas vienota analītikas pārskatā, to izveidot un publicēt mākoņpakalpojumā,  lai sadarbībotos ar kolēģiem vai dotu iespēju publiskai apskatei.

Izklājlapu nianses
Aleksandrs Lubinskis

Izklājlapu nianses

Šajā kursā apskatīsim dažādas ikdienišķas vajadzības  biroja darbā un datu analīzē, ko risina ar izklājlapu programmatūras palīdzību. Par cik programmatūra var būt dažāda, videolekcijās viens un tas pats uzdevums tiks risināts ar divu  programmatūru palīdzību - Google Sheets, Microsoft Excel.